Завідувач відділення



__________




Головною метою Федерації є популяризація концепції «Спорт заради розвитку» задля досягнення шести пріоритетних цілей сталого розвитку:

•сприяння розвитку через спорт,
•сприяння здоров’ю населення через спорт,
•сприяння досягненню цілей освіти через спорт,
•сприяння гендерній рівності через спорт,
•сприяння рівності та загальній інклюзивності через спорт, сприяння миру та стабільності через спорт.

____________


01 травня 2024 року відбулося засідання груп забезпечення освітньо-професійних програм   «Середня освіта (Технології)», «Середня освіта (Фізична культура)».


_________________________________


26 квітня 2024 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека життя і діяльності людини: теорія та практика», присвячена Всесвітнім дням цивільної оборони та охорони праці. Загальна кількість учасників конференції сягнула близько 100 осіб.До участі у роботі конференції долучилися Сергій Рябокінь, Олена Кондрин, Олена Монастирська, Ірина Шелева, Алла Бондаренко, Олена Бобкова. Ірина Шелева, викладачка безпеки життєдіяльності та охорони праці, виступила з доповіддю на тему: «Безпечне повсякдення життєдіяльності в освітньому закладі».


24 квітня 2024 року голова робочої  групи освітньо-професійної програми «Середня освіта (Технології)» Ірина у ШЕЛЕВА в рамках святкування 110-річчя ПНПУ імені В.Г. Короленка  долучилася до участі у Тижні факультету технологій та дизайну та взяла участь у відеолекції «Впровадження елементів вальдорфської педагогіки в трудове навчання учнів». Лекторка  Поліна ВІКТОРОВА підняла надзвичайно актуальні питання сучасної технологічної освітньої галузі, розкривши тему лекції «Досвід вальдорфських шкіл у трудовому навчанні учнів». Науковиця розкрила сучасні погляди на систему вальдорфської педагогіки, що  ґрунтується на антропологічних засадах розуміння сутності та законів розвитку людини впродовж життя.


_____________________

ВЕСНЯНИЙ ЗОРЕЦВІТ                       

З 01.04.24 - 12.04.24 на базі кафедри культурологічних  дисциплін та образотворчого мистецтва КЗ « ХГПА» відбулась  онлайн виставка-конкурс  «Весняний зорецвіт» . Викладач коледжу Ольга Зозуля разом зі здобувачами спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології)-13 осіб, взяли активну участь та гідно представили коледж. У доробку команди призові місця та  сертифікати за участь. Вітаємо, бажаємо нових ідей і творчого натхнення!!!

Здобувач освіти

Група

            Результати

Бочко Ю.

 

 

 

 

    Т-41

Диплом переможця за 1 місце у номінації «Об’ємна композиція»

Зозуля І.

Диплом переможця за 2 місце у номінації «Букет»

Приходько М.

Диплом переможця за 3 місце у номінації «Весняна композиція»

Надич М.

Диплом переможця за 3 місце у номінації «Весняний сувенір»

Олей О.

 

 

 

     Т-31

Диплом переможця за 1 місце у номінації «Весняний сувенір»

Тарасенко Ю.

Диплом переможця за 2 місце у номінації «Весняний краєвид»

Чайка В.

Диплом переможця за 3 місце у номінації «Весняний краєвид»

Прокопенко Д.

Диплом переможця за 3 місце у номінації «Весняний сувенір»

Журавльолва М.

 

 

  Т-21

Диплом переможця за 1 місце у номінації «Весняний краєвид»

Перматова А .

Диплом переможця за 2 місце у номінації «Натюрморт»

Голбан М.

Диплом переможця за 2 місце у номінації «Весняний краєвид»

Каптан К.

Т-11

Диплом переможця за 3 місце у номінації «Весняна композиція»

  ЗОЗУЛЯ ОЛЬГА  Диплом переможця за 1 місце у номінації «Букет», Подяка за підготовку студентів до участі в онлайн виставці-конкурсі декана факультету, завідувач кафедрою КЗ «ХГПА»


 
              


                                                               _________________


Міжнародний день Землі

Онлайн конкурс плакатів, фотоквест серед добувачів освіти І-ІІІ курсів Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ «ХГПА». Конкурс плакатів та фотоквест до Міжнародного дня Землі виявився успішним заходом, що залучив увагу широкого кола учасників та глядачів. Його результати підкреслили високий рівень творчості та зацікавленості здобувачів о світи у питаннях екології та природоохоронних  заходах.  Ми сподіваємося, що подібні заходи продовжать надихати людей на дії в напрямку збереження нашої планети для майбутніх поколінь.



      



__________________________

12 квітня Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка відзначив ювілейну дату. У складі делегації коледжу завідувачка відділення Веренич Лариса відвідала урочистості, познайомилась з матеріально-технічною базою, умовами  вступної кампанії до закладу,  намічено шляхи  співпраці щодо навчання здобувачів спеціальності Середня освіта(Технології).






Відповідальність і безпека

11 квітня 2024  поліцейський офіцер Красноградської громади Юлія Редько провела онлайн зустріч зі здобувачами освіти першого курсу Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ «ХГПА» ХОР. Під час інформаційного заходу спілкувались про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, безпечне використання інтернету здобувачами. Зокрема поліцейська офіцер громади нагадала студентам про їх права та обовʼязки, культуру спілкування







                                                                 День відкритих дверей


08 квітня 2024 року проведено День відкритих дверей на базі  коледжу для випускників 11-х класів Зачепилівської, Кегичівської, Красноградської, Наталинської, Сахновщинської та Старовірівської територіальних громад Харківської області.

На заході були присутні перший заступник Красноградського міського голови Наталія Іванівна Шаптала та начальник відділу освіти Красноградської міської ради Антоніна Іванівна Турова.Зустріч розпочалася із виступу ректора академії Галини Федорівни Пономарьової, доктора педагогічних наук, заслуженого працівника народної освіти України, Почесного громадянина Харківської області, в якому акцентувалася увага на тому, що освітній процес забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні та педагогічні працівники. 74% науково-педагогічних працівників мають науковий ступінь доктора й кандидата наук, вчене звання професора й доцента. 78% науково-педагогічних і педагогічних працівників нагороджені державними і відомчими нагородами та місцевих органів влади.

За 103 роки в закладі підготовлено понад 90 тисяч висококваліфікованих фахівців для закладів освітньої, соціальної та культурної сфер, які володіють новітніми методиками та освітніми технологіями. Підготовка фахівців відповідає вимогам Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Щороку 95% випускників працевлаштовуються за фахом, працюють  в органах самоврядування різних рівнів та обіймають керівні посади.








Співпраця з батьками 

З метою налагодження тісної взаємодії колективу коледжу, здобувачів, їхніх батьків  14 березня було проведено батьківські збори на відділенні трудового навчання та фізичного виховання у групах 1 курсу. Наставники груп Світлана Лукянченко, Тетяна Весельська підготували детальну інформацію про стан успішності, відвідування здобувачів, досягнення студентів, ознайомили з результатами анкетування  «Опитування батьків здобувачів освіти невипускових груп Красноградського педагогічного фахового  коледжу КЗ "ХГПА"  з метою оцінки якості освітнього процесу». На зборах були присутні викладачі,  адміністрація, директор коледжу. Тісна співпраця з батьками – запорука успішного навчання, досконале вирішення питань, це налагоджена комунікація, інформаційно-пізнавальна робота тощо.


Огляд знань

11-12 березня проведено огляд знань випускників відділення трудового навчання та фізичного виховання з освітніх компонентів, що виносяться на кваліфікаційні іспити. Здобувачі освіти  на достатньому рівні володіють теоретичними знаннями, вдало поєднують їх з практикою, оперують термінологією, вміють навести аргументи .



_____________________

07березня відбулась бесіда зі здобувачами освіти ІІ курсу спеціальності Середня освіта (Фізична культура) з питань якості знань в умовах дистанційного навчання, популяризацію здорового способу життя, профілактику булінгу, про участь  у різноманітних заходах, конкурсах, олімпіадах, що сприяють виявленню творчих здібностей,  розвивають професійну компетентність майбутніх педагогів.

_______________

29 лютого 2024 року відбулося розширене засідання робочої групи по акредитаційній справі освітньо-професійної програми «Середня освіта (Фізична культура)» для підготовки здобувачів освіти за спеціальністю 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.

До порядку денного було внесено питання підготовки до проходження акредитації, формування відомості про самооцінювання освітньо-професійної програми і в цьому контексті дотримання всіх вимог чинного законодавства та нормативно-регулятивних документів коледжу.




ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

26-27 лютого відбувся захист курсових робіт здобувачами освіти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).У виступах здобувачів освіти наскрізною лінією звучало питання збереження здоров’я, необхідність систематичних  занять фізичними вправами, розвиток основних фізичних якостей та оволодіння фаховими компетентностями.  Члени комісії  засвідчили ґрунтовну підготовку, змістовні виступи здобувачів, творчий підхід у розкритті основних  понять . 





 АНКЕТУВАННЯ 

1Ступінь задоволення освітнім процесом у Красноградському педагогічному фаховому коледжі

2.Анкетування здобувачів освіти щодо організації дистанційного навчання та об’єктивності оцінювання  у  Красноградському педагогічному фаховому коледжі

3.      Анкета-опитувальник здобувачів фахової передвищої освіти  щодо якості освітньо-професійної програми  


Моніторинг якості знань



АДАПТАЦІЯ 23-24








Спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура)

Кваліфікація: учитель фізичної культури

Термін навчання: 3 роки 10 місяців на основі базової загальної середньої освіти

У коледжі створена відповідна матеріально-технічна база для оволодіння теоретичними знаннями, практичними уміннями і навичками: навчальні кабінети, які мають необхідне забезпечення, спортивний та гімнастичний зали, тренажерний зал, зал для занять ритмікою та художньою гімнастикою, спортивний майданчик з біговими доріжками, секторами для стрибків, ігровими полями, футбольний майданчик зі штучним покриттям.



Спеціальність 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Термін навчання: 3 роки 10 місяців на основі базової загальної середньої освіти.

Кваліфікація: вчитель інформатики.

На відділенні функціонують майстерні: ручної обробки деревини; ручної обробки металів; механічної обробки металів. Обладнання майстерень дає змогу виконувати ряд комплексних столярних та слюсарських робіт.


Немає коментарів:

Дописати коментар